Komentáre

Leto spestria prestížne súťaže

 
návštevnik z ilavy , 14.07.2011, 16:18 Odpovedať
Dovoľte mi reagovať na akciu vo vašej obci vo varení gulášu . Bol som zhrozený z výsledku družstiev čo vyhrali.Ale najviac z víťazneho družstva, veď to nebol gulaš tak ako mohol vyhrať? Boli tam s kvalitou lepšie guláše aj s chuťou, aj s farbou.
 
šefkuchár, 14.07.2011, 20:43 Odpovedať
Súhlasím aj ja s Vami, bol by som rád vedel kto bol v tej komisií. To tam asi neboli kuchári, lebo ty by to vedeli. To tam asi boli nejakí čo varia asi v školskej jedalni alebo pre robotnikov. Tak to by kuchár čo vie variť nedovolil, veď som aj ja jedol ten slávný viťazný guláš. Mal dosť nedostatkov, ktoré by som ich im povedal a aj ostatným viťzom.
 
Re:
, 17.07.2011, 09:59 Odpovedať
Citácia Neznámy: Súhlasím aj ja s Vami, bol by som rád vedel kto bol v tej komisií. To tam asi neboli kuchári, lebo ty by to vedeli. To tam asi boli nejakí čo varia asi v školskej jedalni alebo pre robotnikov. Tak to by kuchár čo vie variť nedovolil, veď som aj ja jedol ten slávný viťazný guláš. Mal dosť nedostatkov, ktoré by som ich im povedal a aj ostatným viťzom.
 
oponent, 19.07.2011, 20:52 Odpovedať
Ak môžem vyjadriť aj ja svoj názor, tak mne víťazný guláš chutil. Samozrejme, nebol to ideál, ale kto by hľadal ideál na dedinskom zápolení, však? Z ponúkaných možností by som zvolil za najlepší ten, ktorý aj vyhral.
p.s. ak mám dobré informácie, víťazi boli natoľko korektní, že zisk z predaja gulášu darovali na rozvoj miestnej škôlky a školského ihriska. Klobúk dole aj za toto, nielen za guláš ;-)
 
Poďakovanie 2O.7.2011 13.00
PhDr. Ján KOPČAN, 20.07.2011, 13:25 Odpovedať
Chcem poďakovať autorovi myšlienky,organizátorom a všetkým zúčastneným na vydarenej akcii varenia gulašu.Konečne naša krásna obec žije a aj kulturne,spoločensky a športovo sa rozvíja.Oponentom odkazujem,že nepochopili podstatu myšlienky.To nebola súťaž profesionalov a určite nešlo o to kto vyhrá.Idea bola určite v tom,aby obyvatelia a návštevníci obce videli že komunálna politika sa dá robiť aj inak, len musia býť správni ľudia na správnych miestach.O tom,že u nás sú už niet pochýb.Treba si len pozorne prečitať stránky o našej obci.Prajem celemu obecnému zastupiteľstvu vela zdaru a dobrých nápadov.
 
"sto ľudí - sto chutí"
Eva Bačíková - koordinátor súťaže, 20.07.2011, 17:02 Odpovedať
Vážení návštevníci!

Ak chcete kritizovať niečo, treba si za svojou kritikou aj stáť a podpísať sa pod ňu, vypisovať anonymy dokáže každý... Čo sa týka hodnotiacej komisie, resp. poroty, bola viackrát predstavovaná a rozhodne nešlo o žiadnych gurmánskych laikov. Celé hodnotenie bolo zorganizované tak, aby bolo maximálne objektívne. Ako už bolo spomenuté, zrejme ste nepochopili podstatu celej akcie. A je mi ľúto, že hneď prvý komentár je negatívny, keďže podujatie sa ako celok vydarilo a bolo veľmi úspešné, či už sa jedná o súťaž, turnaj alebo nočnú diskotéku. Príprava a zorganizovanie takejto akcie stojí nemalé úsilie a veľká vďaka patrí všetkým, ktorí nám s tým ochotne pomohli.
Samozrejme, ďakujeme za pozitívne ohlasy a podporu :-)
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár: