Minister vnútra ocenil prístup našej obce k pandémii

Poďakovanie odovzdal starostovi obce prednosta Okresného úradu v Trenčíne.

Minister vnútra ocenil prístup našej obce k pandémii

Vo štvrtok, 11. novembra 2021, navštívil Dolnú Porubu prednosta Okresného úradu v Trenčíne Roman Kozáček, ktorý v mene ministra vnútra Slovenskej republiky poďakoval starostovi obce Miroslavovi Kopčanovi za výborné zvládnutie prvej a druhej vlny pandémie ochorenia COVID-19.

Ako je známe, samospráva zriadila v priestoroch miestneho kultúrneho domu mobilné odberové miesto (MOM) s cieľom umožniť, resp. uľahčiť obyvateľom prístup k skríningu na prítomnosť koronavírusu.

Prednosta Okresného úradu zastihol starostu počas výkonu služby páleníka. Ako priznal, v žiadnej z 21 ocenených obcí trenčianskeho okresu neodovzdával poďakovanie v priestoroch pestovateľskej pálenice.

"Je to predovšetkým ocenenie starostu a obecného úradu, ktorý sa staral o zdravie a bezpečnosť svojich obyvateľov v spolupráci s okresným úradom. Ocenením sa nemôže pochváliť každá obec, v Dolnej Porube ste však robili veci navyše, aby sme situáciu spoločne zvládli," doplnil R. Kozáček.

Poďakovanie obci od ministra vnútra SR

Táto stránka používa cookies. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz. Zásady spracovania osobných údajov nájdete v hlavnom menu - časť SAMOSPRÁVA (sekcia "Ochrana osobných údajov").