POZOR: Ďalšie obmedzenie autobusovej dopravy

Náhradná doprava bude v dňoch 30.-31. 7. a 3. 8. 2021 zabezpečená formou osobných automobilov.

POZOR: Ďalšie obmedzenie autobusovej dopravy

Cestujúcim prímestskou autobusovou dopravou oznamujeme, že kvôli oprave hlavnej cesty budú v piatok (30. 7. 2021), v sobotu (31. 7. 2021) a utorok (3. 8. 2021), autobusové spoje vedené z Dolnej Poruby, resp. do Dolnej Poruby skrátené po prevádzku potravín v miestnej časti U Suchých.

Rekonštrukčné práce pôvodne plánované na pondelok sú presunuté na utorok (3. 8. 2021) v čase od 7.30 do 18.00 h. V pondelok budú autobusy premávať ako obvykle.

Dovoz a odvoz zo všetkých zastávok v obci k prevádzke potravín bude zabezpečený prostredníctvom osobného automobilu (osobnej dodávky).

Žiadame občanov, aby v uvedenom čase neblokovali priestranstvo pred obchodom, nakoľko sa v tomto priestore budú autobusy otáčať.

V prípade nepriaznivého počasia sa môžu obmedzenia predĺžiť, resp. práce súvisiace s opravou povrchu vozovky sa posunú na nasledujúci pracovný deň, prípadne si vyžiadajú dlhšiu výluku. Zároveň platí, že v prípade nepriaznivého počasia autobusy budú premávať obvyklým spôsobom.

Ďakujeme za pochopenie.

Táto stránka používa cookies. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz. Zásady spracovania osobných údajov nájdete v hlavnom menu - časť SAMOSPRÁVA (sekcia "Ochrana osobných údajov").