Ďalší testovací deň má prívlastok "valentínsky"

Pridané: 10.2.2021 12:45:04 Počet zobrazení: 281

10 Február 2021

Obec Dolná Poruba umožňuje ľuďom podstúpiť ďalší test na ochorenie COVID-19.

Ďalší testovací deň má prívlastok "valentínsky"

V nedeľu, 14. februára 2021, v čase od 8.00 do 11.45 a od 13.00 do 15.45 h sa bude v našej obci opäť vykonávať antigénovými testami skríning na prítomnosť respiračného ochorenia COVID-19.

Odberové miesto v Dolnej Porube bude už tradične zriadené v sále kultúrneho domu, čakacia zóna sa nachádza v exteriéri na zastrešenom nádvorí.

Okrem rodičov žiakov materskej školy a žiakov I. stupňa základnej školy môžu služby tunajšieho odberového miesta využiť všetci (miestni aj cezpoľní) občania, ktorí potrebujú potvrdenie o negatívnom teste na koronavírus.

Žiadame občanov, aby si so sebou priniesli občiansky preukaz a deti do 15 rokov preukaz poistenca.

Aktualizovaný COVID AUTOMAT reaguje na aktuálnu situáciu s vývojom pandémie koronavírusu. V súvislosti s tým vstupujú od 15. 2. 2021 všetky okresy na Slovensku do novej fázy, podľa ktorej sa odvíja uvoľňovanie alebo sprísňovanie opatrení. Väčšina okresov, vrátane okresu Trenčín, je v bordovej fáze, označujúcej III. stupeň varovania. Tu sa môžu školy otvoriť, rozhoduje o tom príslušný regionálny úrad verejného zdravotníctva, do prírody sa môže ísť s platným testom aj mimo okres a test do práce je potrebný každých sedem dní.

COVID mapa, 15.2.2021

COVID AUTOMAT vo formáte PDF (s. 8-11) sa vám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.

Táto stránka používa cookies. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz. Zásady spracovania osobných údajov nájdete v hlavnom menu - časť SAMOSPRÁVA (sekcia "Ochrana osobných údajov").