Územný plán obce

Oznámenie o začatí obstarávania územného plánu obce Dolná Poruba

Obec Dolná Poruba ako orgán územného plánovania podľa § 16 ods. (2) zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov (ďalej len stavebný zákon) oznamuje začatie obstarávania územného plánu obce Dolná Poruba.

Na základe ustanovenia § 19b stavebného zákona Vás žiadame o zaslanie námetov, požiadaviek a podkladov na spracovanie územného plánu obce v lehote do 30 dní odo dňa zverejnenia, resp. doručenia tohto oznámenia, na poštovú adresu obce Dolná Poruba.

Vopred ďakujeme za spoluprácu.

S pozdravom
Ing. Zuzana Vániová, starostka obce

 

ZAŠLITE NÁM VÁŠ NÁMET, PRIDAJTE KOMENTÁR

Kontrolný kód

i

* položky sú povinné

Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na našom webe v hlavnom menu - časť SAMOSPRÁVA (sekcia "Ochrana osobných údajov").

NA STIAHNUTIE: Územný plán obce Dolná Poruba - oznámenie o vypracovaní strategického dokumentu (PDF)
NA STIAHNUTIE: Územný plán obce - oznámenie o prerokovaní zadania (PDF)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti