Najbližšie testovanie v Dolnej Porube bude 20. februára

Pridané: 17.2.2021 15:24:27 Počet zobrazení: 480

17 Február 2021

Samospráva obce umožní v sobotu ďalší skríning na prítomnosť respiračného ochorenia COVID-19.

Najbližšie testovanie v Dolnej Porube bude 20. februára

V sobotu, 20. februára 2021, v čase od 8.00 do 11.45 a od 13.00 do 15.45 h sa bude v našej obci opäť vykonávať antigénovými testami skríning na prítomnosť respiračného ochorenia COVID-19.

Prestávka: 12.00 - 13.00 h.

Odberové miesto v Dolnej Porube bude už tradične zriadené v sále kultúrneho domu, čakacia zóna sa nachádza v exteriéri na zastrešenom nádvorí.

Služby tunajšieho odberového miesta môžu využiť všetci (miestni aj cezpoľní) občania, ktorí potrebujú potvrdenie o negatívnom teste na koronavírus.

Žiadame občanov, aby si so sebou priniesli občiansky preukaz a deti do 15 rokov preukaz poistenca.

Aktualizovaný COVID AUTOMAT reaguje na aktuálnu situáciu s vývojom pandémie koronavírusu. V súvislosti s tým vstúpili od 15. 2. 2021 všetky okresy na Slovensku do novej fázy, podľa ktorej sa odvíja uvoľňovanie alebo sprísňovanie opatrení. Väčšina okresov, vrátane okresu Trenčín, je v bordovej fáze, označujúcej III. stupeň varovania. Do prírody sa môže ísť s platným testom aj mimo okres, test do práce je potrebný každých sedem dní.

AKTUÁLNE ROZDELENIE OKRESOV PODĽA EPIDEMIOLOGICKEJ SITUÁCIE

COVID mapa, 15.2.2021

Regionálne indikátory pre jednotlivé okresy určujú podrobnejšie rozdelenie do stupňov, kde na základe COVID AUTOMATU platia od pondelka 15.2.2021 pre výnimky zo zákazu vychádzania určené Vládou SR rôzne intervaly testovania (zdroj: www.health.gov.sk).

COVID AUTOMAT vo formáte PDF (s. 8-11) sa vám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti