Odpočet vodomerov v januári v mimoriadnom režime

Pridané: 7.1.2021 17:05:32 Počet zobrazení: 417

07 Január 2021

V záujme ochrany verejného zdravia budú odpočty realizované len u voľne prístupných vodomerov.

Odpočet vodomerov v januári v mimoriadnom režime

Spoločnosť Trenčianske vodárne a kanalizácie (TVK) oznamuje občanom, že v dňoch 14. 1. - 20. 1. 2021 budú pracovníci spoločnosti TVK realizovať odpočty vodomerov v našej obci v mimoriadnom režime.

Z dôvodu vyhlásenia mimoriadnej situácie na území Slovenskej republiky a v záujme ochrany verejného zdravia obyvateľstva v našej obci pracovníci TVK budú realizovať odpočet len u voľne prístupných vodomerov.

TVK preto žiada občanov, aby pred uvedeným termínom odstránili všetky predmety z poklopov vodomerných šácht ako aj predmety z vnútorných priestorov šácht, ktoré slúžia k zatepleniu šachty, vyčerpali vodu zo šachty pokiaľ je šachta zaplavená a v dňoch realizácie odpočtov umožnili odčítačovi bezpečný voľný prístup k vodomeru, nechali otvorené bránky a uviazali psov. Týmto umožníte pracovníkom TVK vykonať odpočet bez prítomnosti odberateľa a tým predídete priamemu kontaktu s odčítačom.

Na odberných miestach, kde vodomer nebude sprístupnený k vykonaniu odpočtu, odčítač zanechá odpočtový lístok, na ktorom budú uvedené telefónne čísla a e-mail adresy, kde bude možné nahlásiť stav vodomeru.

Stav vodomeru môžete nahlásiť:
● e-mailom na adresu: tvkas@tvkas.sk;
● telefonicky na čísle 0850 850 109 alebo 0903 436 723, v pracovných dňoch od 7.00 do 15.00 h.

Odberateľom, ktorí stav vodomeru nenahlásia v termíne do 22. 1. 2021, bude spotreba vody určená na základe priemernej spotreby za predchádzajúce obdobia.

Tieto opatrenia boli prijaté s cieľom znižovania priameho kontaktu odberateľov s pracovníkmi vykonávajúcimi odpočet a v záujme minimalizácie rizika šírenia koronavírusového ochorenia COVID-19.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti