POZOR: Medzinárodné dni cyklistiky uzavrú dopravu

Pridané: 3.7.2023 08:44:36 Počet zobrazení: 448

03 Júl 2023

V Trenčianskych Tepliciach odštartujú cyklistické preteky, ktoré nás na pár hodín odrežú od sveta.

POZOR: Medzinárodné dni cyklistiky uzavrú dopravu

Slovenský zväz cyklistiky v spolupráci so Športovým klubom cyklistiky Dubnica nad Váhom pozývajú na 60. ročník Medzinárodných dní cyklistiky (MDC), ktoré začínajú dňa 14. 7. 2023 v Trenčianskych Tepliciach úvodnou časovkou jednotlivcov na 10 km pred hotelom KRYM (17.30 h).

POZOR: V súvislosti s úvodnou etapou pretekov dôjde k uzávierke cesty III/1893 v úseku Trenčianske Teplice – Dolná Poruba. Situácia si vyžaduje úpravu cestovných poriadkov SAD Trenčín, a.s.
Napríklad spoj z odchodom z Dolnej Poruby o 17.20 h bude posunutý na skorší odchod o 17.00 h, pričom vynechá zastávku Trenčianske Teplice, autobusová stanica a na zastávke Trenčianske Teplice, sídlisko vyčká na pôvodný odchod z tejto zastávky (o 17.51 h).
Ďalšie dôležité informácie o dočasných zmenách a vedení autobusových spojov počas pretekov sú uvedené nižšie.

MDC 2023 - SAD TN

MDC 2023 - SAD TN

Záverečná etapa so štartom aj cieľom v Dubnici nad Váhom sa uskutoční v nedeľu, 16. 7. 2023.

Cyklistické preteky „60. ročník Medzinárodných dní cyklistiky" sú registrované v UCI kategórii 2.Ncup - Stages - Class Nations' Cup pre kategóriu MJ. Preteky sú organizované podľa pravidiel UCI a pravidiel SZC. Na pretekoch môžu štartovať pretekári narodení v rokoch 2005 a 2006 (kategória junior).

Bližšie informácie vrátane máp jednotlivých etáp nájdete v Technickom sprievodcovi podujatia (PDF).

Foto: dubnica.eu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti