POZOR: Pri potravinách u Suchých zvýšte opatrnosť

Pridané: 14.11.2022 19:16:15 Počet zobrazení: 259

14 November 2022

Spotrebné družstvo COOP Jednota Slovensko plánuje opravu vodovodnej prípojky.

POZOR: Pri potravinách u Suchých zvýšte opatrnosť

V dôsledku poškodenia vodovodnej prípojky medzi predajňou potravín v miestnej časti u Suchých a oplotením susednej parcely bol kanalizačný poklop na pozemku vlastníka dočasne prekrytý paletami.

"Pre zamedzenie nadmernej spotreby vody daného odberného miesta, ako aj z dôvodu opravy kanalizačného poklopu sme ako vlastník pozemku povinní bezodkladne vykonať opravu poškodenej vodovodnej prípojky a kanalizačného poklopu, ktorá bude spojená s rozkopávkou časti pozemku parc. č. 6861 medzi predajňou a oplotením susednej parc. č. 6855/3 a 6858/2.
Nevyhnutná oprava bude prebiehať pravdepodobne do konca decembra 2022," uviedol Filip Kasana, podpredseda predstavenstva COOP Jednota Slovensko, s.d.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti