Pripravte sa na obmedzenia kvôli oprave cesty

Pridané: 2.7.2021 00:58:40 Počet zobrazení: 427

02 Júl 2021

AKTUALIZOVANÉ: Dočasné dopravné značenie bude umiestnené pred vjazdom do Dolnej Poruby.

Pripravte sa na obmedzenia kvôli oprave cesty

V dôsledku realizácie súvislých opráv ciest II. a III. triedy na území Trenčianskeho samosprávneho kraja v roku 2021 upozorňujeme, že na ceste III/1893 dôjde k dočasnej zmene organizácie dopravy, pričom v úseku "Omšenie - Dolná Poruba" bude umiestnené dočasné dopravné značenie.

Opravovaný úsek cesty III/1893: Omšenie - Dolná Poruba, km 7,675 - 9,675

Termín realizácie: 15. 7. 2021 - 10. 8. 2021.

Dočasné dopravné značenie bude umiestnené pred vjazdom do obce z Omšenia.

Čiastočná uzávierka vrátane použitia prenosných dopravných značiek a dopravných zariadení sa okrem uvedeného úseku týka aj opráv povrchu vozovky komunikácií ciest II. a III. triedy v okrese Trenčín - konkrétne miestnych a účelových komunikácií v meste Trenčín a v obciach: Dolná Poruba, Soblahov, Trenčianska Závada a Skalka nad Váhom.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti