Termíny očkovania proti koronavírusu v našej obci

Pridané: 11.5.2021 18:14:22 Počet zobrazení: 401

11 Máj 2021

Vakcína je v tejto fáze určená pre ľudí starších ako 50 rokov. Pacienti musia najprv vyplniť dotazník.

Termíny očkovania proti koronavírusu v našej obci

Na základe predchádzajúcej výzvy pre záujemcov o očkovanie proti koronavírusu vakcínou od spoločnosti Pfizer-BioNTech oznamujeme, že v obci Dolná Poruba sa uskutoční očkovanie na odbernom mieste v kultúrnom dome vo štvrtok, 27. mája 2021, od 8.00 do 14.00 h. Presný čas bude účastníkom oznámený dodatočne.

Očkovať proti ochoreniu COVID-19 by sa v tejto fáze mali občania starší ako 50 rokov a tiež občania so zdravotným postihnutím (ZŤP).

Pred očkovaním je nutné vyplniť "Anamnestický dotazník" a "Poučenie a písomný informovaný súhlas pacienta s očkovaním". Dokumenty si môžete stiahnuť vo formáte PDF po kliknutí na ich názvy, k dispozícii sú aj v obchodných jednotkách v našej obci. Vyplnené formuláre treba priniesť so sebou na očkovanie.

Navyše, na obecný úrad v Dolnej Porube treba nahlásiť číslo zdravotnej poisťovne a rodné číslo - telefonicky (032/6597257, 032/6597295) alebo e-mailom na adresu: obec@dolnaporuba.sk.

Termín očkovania 1. dávkou vakcíny: 27. 5. 2021
Termín očkovania 2. dávkou vakcíny: 24. 6. 2021

Dôležité upozornenie
Záujemcovia o vakcínu užívajúci Warfarin si musia zabezpečiť cez obvodného lekára odber krvi na stanovenie hladiny INR. Kópiu výsledku treba odovzdať lekárovi na odbernom mieste v obci v deň očkovania.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti