V areáli TJ Slovan súťažili kulinári aj škôlkari

Pridané: 1.8.2019 15:57:15 Počet zobrazení: 2437

01 August 2019

Tretí ročník súťaže vo varení guláša prilákal do športového areálu TJ Slovan Dolná Poruba desať súťažiacich družstiev.

Obhajca prvenstva tím CABERNET tento raz varil mimo hodnotenia. Cenný triumf a víťazný pohár z rúk starostu obce Miroslava Kopčana napokon prebralo trio LIPOVEC na čele s kapitánom Jánom Suchým.

Organizátori podujatia návštevníkom opäť pripravili pestrý sprievodný program. Dopoludnia patrilo futbalové ihrisko detičkám počas olympiády troch materských škôl mikroregiónu Teplička.

Usporiadatelia z našej základnej a materskej školy nenechali nič na náhodu a škôlkarom z Trenčianskych Teplíc, Omšenia a Dolnej Poruby pripravili podmienky takmer ako na skutočnej olympiáde. Nechýbala početná divácka kulisa, hymna a dokonca ani „olympijský“ oheň. Veľkému záujmu sa tešila aj profesionálna ukážka policajných zásahov za asistencie psovodov.

Zaslúženú chvíľku slávy taktiež zožalo futbalové družstvo žiakov, ktoré má za sebou pomerne úspešnú prvú majstrovskú sezónu. Zlatý klinec programu predstavoval súboj titanov v podaní starých pánov TJ Slovan a Valaskej Belej.

VÝSLEDKY SÚŤAŽE VO VARENÍ GULÁŠA ´2013:

1. miesto -LIPOVEC (88 bodov): Ing. Ján Suchý, Marek Čirík, Stanislav Tvrdoň

2. miesto –SUPER MUŽI (85 bodov): Juraj Belák, Rastislav Belák, Rudolf Belák

3. miesto –KUTIL s.r.o. (76 bodov): Peter Martinka, Marián Podhorský, Ján Suchý, Pavol Martinka, Marek Kontra

 

Foto: Peter Zelíska, Peter Martinák
FOTOGALÉRIA

Táto stránka používa cookies. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz. Zásady spracovania osobných údajov nájdete v hlavnom menu - časť SAMOSPRÁVA (sekcia "Ochrana osobných údajov").