V Dolnej Porube sa budeme opäť testovať

Pridané: 20.5.2021 10:46:20 Počet zobrazení: 122

20 Máj 2021

Na sklonku mája v našej obci pokračuje skríning na prítomnosť respiračného ochorenia COVID-19.

V Dolnej Porube sa budeme opäť testovať

V sobotu, 22. mája 2021, v čase od 8.00 do 14.00 h (plynule bez prestávky) sa bude v našej obci vykonávať antigénovými testami ďalšie kolo skríningu na prítomnosť respiračného ochorenia COVID-19.

Posledný odber: 13.45 h.

Odberové miesto v Dolnej Porube bude tradične zriadené v sále kultúrneho domu, čakacia zóna sa nachádza v exteriéri na zastrešenom nádvorí. Služby tunajšieho odberového miesta môžu využiť všetci (miestni aj cezpoľní) občania, ktorí potrebujú potvrdenie o negatívnom výsledku testu na koronavírus. Žiadame občanov, aby si so sebou priniesli občiansky preukaz a deti do 15 rokov preukaz poistenca.

COVID AUTOMAT reaguje na aktuálnu situáciu s vývojom pandémie koronavírusu. V súvislosti s tým sú všetky okresy na Slovensku zaradené do fázy, podľa ktorej sa odvíja uvoľňovanie alebo sprísňovanie opatrení. Okres Trenčín je na základe automatu v červenej fáze, označujúcej II. stupeň varovania.
Od 17. mája platí aktualizovaný Covid Automat, na ktorý nadväzujú aj zmeny vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR. Opatrenia sú postavené na regionálnom systéme.

Vyhláška (prevádzky): minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/vestnik_vlady_sr_rok_2021/vyhlaska_207_____.pdf

Bližšie informácie: health.gov.sk

Táto stránka používa cookies. Pre viac informácií kliknite na tento odkaz. Zásady spracovania osobných údajov nájdete v hlavnom menu - časť SAMOSPRÁVA (sekcia "Ochrana osobných údajov").