V obci Omšenie budú vytyčovať parkovacie miesta

Pridané: 30.5.2023 20:55:07 Počet zobrazení: 2117

30 Máj 2023

Vozidlá, ktoré neopustia parkovisko na námestí, budú odtiahnuté odťahovou službou.

V obci Omšenie budú vytyčovať parkovacie miesta

Obecný úrad v Omšení oznamuje, že vo štvrtok, 1. júna 2023, od 7.00 h ráno do 19.00 h večer bude prebiehať vytyčovanie a striekanie parkovacích miest na námestí v centre obce pred supermarketom COOP Jednota.

Z tohto dôvodu nebude možné v uvedenom čase na celom parkovisku a priľahlej miestnej komunikácii parkovať, odstavovať vozidlá a ani vchádzať a vychádzať z ulice od Marčekov. Taktiež nebude možný v uvedenom priestore žiadny trhový predaj. Vjazd a výjazd do ulice u Marčekov bude možný len cez miestnu komunikáciu okolo baru u Kohúta alebo cez ulicu u Bajzíkov.

Obecný úrad v Omšení tejto súvislosti žiada všetkých vodičov a majiteľov motorových vozidiel, ktorí majú svoje vozidlá odstavené alebo ich parkujú na námestí v centre obce, aby si tieto najneskôr do štvrtka, 1. júna 2023 do 6. hodiny rannej z parkoviska odstránili.

Vzhľadom na to, že sa bude vyznačovať a striekať aj priestor pred vchodom do predajne COOP Jednota, nebude možné vstupovať do predajne cez vstupné schodisko, ale len po bočnej rampe. V prípade, že by vozidlá neboli do stanoveného termínu z parkoviska na námestí v centre obce odstránené, budú musieť byť odtiahnuté odťahovou službou.

Ďakujeme za pochopenie.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti