V Trenčianskych Tepliciach budú očkovať v telocvični

Pridané: 19.1.2022 09:45:52 Počet zobrazení: 301

19 Január 2022

Vakcínu od spoločnosti Pfizer/BioNTech podajú všetkým záujemcom z okolitých obcí.

V Trenčianskych Tepliciach budú očkovať v telocvični

Mesto Trenčianske Teplice oznamuje, že v spolupráci s Fakultnou nemocnicou Trenčín realizuje očkovanie proti koronavírusu vakcínou od spoločnosti Pfizer/BioNTech. Očkovanie nie je obmedzené vekovou hranicou a je určené prednostne pre obyvateľov kúpeľného mesta a okolitých obcí.

Očkovanie 1., 2. alebo 3. dávkou vakcíny sa uskutoční v sobotu - 22. januára 2022 v čase od 9.00 do 15.00 hod. v telocvični pri Mestskom úrade v Trenčianskych Tepliciach.

V prípade záujmu o vyplatenie finančného bonusu za očkovanie je potrebné, aby sa seniori vo veku nad 60 rokov zaregistrovali najneskôr do 31. 1. 2022 cez stránku www.korona.gov.sk.

Kontakty pre prihlásenie
● Telefón: 032 / 6556720
● E-mail: jadranka.savicova@teplice.sk
● Osobne: Mestský úrad, č. dverí 114 (počas úradných hodín)

V prípade potreby pomoci alebo asistencie s registráciou na očkovanie sa môžete obrátiť na pracovníkov MsÚ v Trenčianskych Tepliciach počas úradných hodín MsÚ.

Záujemcovia o vakcináciu užívajúci liek Warfarin si musia vopred zabezpečiť prostredníctvom svojho obvodného lekára odber krvi na stanovenie hladiny INR (kópiu výsledku následne odovzdajú priamo na mieste lekárovi FN Trenčín v deň očkovania).

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti