Výberové konanie na pozíciu ekonóm / účtovník

Pridané: 2.11.2022 11:02:04 Počet zobrazení: 327

02 November 2022

AKTUALIZOVANÉ (13. 12. 2022). Žiadosť s dokladmi je potrebné doručiť do 30. 11. 2022.

Výberové konanie na pozíciu ekonóm / účtovník

Obec Dolná Poruba v súlade s ustanoveniami § 6 ods. 1 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta na obecnom úrade v Dolnej Porube na pracovnú pozíciu ekonóm / účtovník.

Miesto práce: Obecný úrad Dolná Poruba

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: január 2023

Mzdové podmienky (brutto): 780,50 EUR / mesiac
Funkčný plat na pracovnej pozícií ekonóm/účtovník je stanovený v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Uvedená suma je spodnou hranicou mzdy, vychádzajúca z príslušnej triedy minimálnej praxe 2 rokov, v zmysle Základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
V prípade priznanej dlhšej praxe uchádzača, bude výška mzdového ohodnotenia vyššia a to podľa uvedenej Základnej stupnice platových taríf. Okrem toho môže byť pracovníkovi, podľa kvality odvedenej práce priznaný aj osobný príplatok.

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi a označením „Výberové konanie – ekonóm / účtovník" je potrebné doručiť osobne alebo poštou v termíne do 30. 11. 2022 na adresu:
Obec Dolná Poruba
Obecný úrad 61
914 43 Dolná Poruba

Vybraní uchádzači spĺňajúci kvalifikačné predpoklady a iné kritéria budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Obec si vyhadzuje právo v prípade nesplnenia požiadaviek – nevybrať si žiadneho z uchádzačov.

Výberová komisia na základe komplexného posúdenia stanovených predpokladov a požiadaviek pre výkon obsadzovanej funkcie ekonóm / účtovník určila výsledok výberového konania nasledovne: Ekonómkou – účtovníčkou pre Obec Dolná Poruba je od 1. 2. 2023 Ing. Eva Vidišová.

ZÁPISNICA z výberového konania na obsadenie funkcie ekonóm / účtovník z dňa 1. 12. 2022 (PDF).

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vániová
Telefón: 032/6597257, 0907709381, e-mail: obec@dolnaporuba.sk

NÁPLŇ PRÁCE, INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE, POŽADOVANÉ KVALIFIKAČNÉ PREDPOKLADY A INÉ KRITÉRIA SI MÔŽETE STIAHNUŤ (PDF) PO KLIKNUTÍ NA TENTO ODKAZ.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti