PROFIL VEREJNÉHO OBSTARÁVATEĽA

Obec Dolná Poruba
Sídlo: 914 43 Dolná Poruba č. 61
Štatutárny zástupca: Ing. Zuzana Vániová, starostka obce
IČO: 00311499
DIČ: 2021091413

Obec Dolná Poruba je verejným obstarávateľom podľa § 6 ods. 1 písm. b) Zákona č. 25/2006 o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len "Zákon") a pri zadávaní zákaziek postupuje v zmysle jednotlivých ustanovení tohto Zákona.

Verejným obstarávaním sú postupy podľa tohto Zákona, ktorým sa zadávajú zákazky na dodanie tovaru, zákazky na uskutočnenie stavebných prác, zákazky na poskytnutie služieb a súťaž návrhov.
Zákon č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov upravuje pravidlá postupu verejného obstarávania pri zadávaní nadlimitných a podlimitných zákaziek.

ZÁKAZKY

NADLIMITNÉ ZÁKAZKY

...

Zákazky s nízkou hodnotou

Rekonštrukcia a modernizácia domu smútku

VO - Ústredné kúrenie budova OCÚ

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti